LSA International

Webová stránka značky: LSA International

Již více než 25 let firma Lubkowski Saunders & Associates vytváří krásné a praktické výrobky pro domácnost, přičemž kombinuje tradiční materiály - sklo a porcelán - s výrazným současným designem.

Firma zůstává ve vlastnictví rodiny a zakladatelé jsou dosud jejími řediteli.

Výrobky mezinárodní značky LSA jsou moderní, stylové a inovativní a vycházejí vstříc touze zákazníků po dobře navržených a hodnotných výrobcích.

Asi 20% mezinárodní kolekce LSA je každý rok nových. Výrobky se uvádějí na trh vždy v lednu a v červenci a firma má stánky na nejdůležitejších evropských veletrzích v Paříži a ve Frankfurtu, ale také v Birminghamu. Velké sídlo společnosti, její výstavní prostory a sklad se nacházejí v Sunbury-on-Thames západně od Londýna a firma má dvě pobočky v Evropě a dceřinou společnost v USA. Firma má širokou spotřebitelskou základnu, která sahá od menších nezávislých butiků až po největší obchodní řetězce, včetně předních velkoobchodníků, jako jsou společnosti Heals, Selfridges, Libertys a Conran Shop (Velká Británie), Illums (Kodaň), Lane Crawford (Hongkong) a Saks Fifth Avenue (USA).

Od roku 2003 je možné výrobky značky LSA zakoupit také v České republice.

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení