LSA International

Webová stránka značky: LSA International

Již více než 25 let firma Lubkowski Saunders & Associates vytváří krásné a praktické výrobky pro domácnost, přičemž kombinuje tradiční materiály - sklo a porcelán - s výrazným současným designem.

Firma zůstává ve vlastnictví rodiny a zakladatelé jsou dosud jejími řediteli.

Výrobky mezinárodní značky LSA jsou moderní, stylové a inovativní a vycházejí vstříc touze zákazníků po dobře navržených a hodnotných výrobcích.

Asi 20% mezinárodní kolekce LSA je každý rok nových. Výrobky se uvádějí na trh vždy v lednu a v červenci a firma má stánky na nejdůležitejších evropských veletrzích v Paříži a ve Frankfurtu, ale také v Birminghamu. Velké sídlo společnosti, její výstavní prostory a sklad se nacházejí v Sunbury-on-Thames západně od Londýna a firma má dvě pobočky v Evropě a dceřinou společnost v USA. Firma má širokou spotřebitelskou základnu, která sahá od menších nezávislých butiků až po největší obchodní řetězce, včetně předních velkoobchodníků, jako jsou společnosti Heals, Selfridges, Libertys a Conran Shop (Velká Británie), Illums (Kodaň), Lane Crawford (Hongkong) a Saks Fifth Avenue (USA).

Od roku 2003 je možné výrobky značky LSA zakoupit také v České republice.

Žádné produkty značky LSA International nebyly nalezeny...