Lahve 24Bottles - návody a údržba

Návod k použití a údržbě lahví a termolahví 24Bottles

Děkujeme za zakoupení výrobku od italské značky 24Bottles. Na výrobky 24Bottles je poskytována záruka 2 roky. Aby Vám zakoupený produkt sloužil co nejdéle a k Vaší plné spokojenosti, řiďte se prosím následujícími pokyny. Pokud si nebudete jistí a budete potřebovat detailnější informace, neváhejte se na nás obrátit.

Nerezové lahve URBAN BOTTLE

Materiál: 18/8 nerezová ocel vhodná pro použití s potravinami. Uzávěr je z kvalitního zdravotně nezávadného plastu 100% bez BPA a ftalátů.

Použití: Láhev můžete použít na studené i teplé nápoje. Použitý materiál neabsorbuje pachy. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě.

Údržba:

Po zakoupení láhev opláchněte a vymyjte horkou vodou. Následnou údržbu provádějte opláchnutím vlažnou vodou s běžnými přípravky na mytí nádobí bez abrazivních přísad (CIF, „písek na nádobí apod.) I přes to, že je možné láhev mýt v myčce, berte na vědomí, že případné poškození způsobené agresivním prostředí myčky, není důvodem k reklamaci. Záruka se vztahuje na deklarovanou funkčnost, ne na kosmetické vady, škrábance a jiné povrchové poškození. Po umytí nechte láhev otevřenou, uzávěr odděleně, až do úplného vyschnutí. Zabráníte tak tvorbě plísní a nežádoucích zápachů. V případě, že zapomenete láhev ihned po použit umýt a dojde k tvorbě plísně nebo zápachu, můžete použít k jejich odstranění roztok jedlé sody (1 lžička na cca 200 ml vody) nebo speciální tablety určené k tomuto účelu. Obecně jde o tablety na čištění zubních protéz na bázi jedlé sody. (např. COREGA nebo jiné)

Nerezové termolahve CLIMA BOTTLE

Materiál: láhev i uzávěr - 18/8 nerezová ocel vhodná pro použití s potravinami.

Použití: Láhev můžete použít na studené i horké nápoje. Použitý materiál neabsorbuje pachy. Nepoužívejte pro ohřev v mikrovlnné ani jiné troubě.

Důležité upozornění:

Před plněním termolahve teplými nápoji, nechte horké nápoje vychladnout na teplotu určenou k pití! Vzhledem ke svým izolačním schopnostem udržuje termoláhev svůj obsah v téměř konstantní teplotě po dobu několika hodin. Z toho důvodu hrozí nebezpečí opaření horkým nápojem!

Údržba:

Po zakoupení termoláhev opláchněte a vymyjte horkou vodou. Následnou údržbu provádějte opláchnutím vlažnou vodou s běžnými přípravky na mytí nádobí bez abrazivních přísad (CIF, „písek na nádobí apod.) I přes to, že je možné termoláhev mýt v myčce, berte na vědomí, že případné poškození způsobené agresivním prostředí myčky, není důvodem k reklamaci. Záruka se vztahuje na deklarovanou funkčnost, ne na kosmetické vady, škrábance a jiné povrchové poškození. Po umytí nechte termoláhev otevřenou, uzávěr odděleně, až do úplného vyschnutí. Zabráníte tak tvorbě plísní a nežádoucích zápachů. V případě, že zapomenete láhev ihned po použit umýt a dojde k tvorbě plísně nebo zápachu, můžete použít k jejich odstranění roztok jedlé sody (1 lžička na cca 200 ml vody) nebo speciální tablety určené k tomuto účelu. Obecně jde o tablety na čištění zubních protéz na bázi jedlé sody. (např. COREGA nebo jiné)

Dovozce: M-LIFE s.r.o., Terezínská 474/19, 36007 Karlovy Vary, www.m-life.cz, www.lahve.eu