Treelium ultrazvukový aktivátor vody T-Sonik mini

Kód: 30354
2 100 Kč
Skladem

Treelium ultrazvukový aktivátor vody T-Sonik mini

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařízení T-Sonik OM je aktivátor vody, který funguje na principu hydrodynamické aktivace vody v soukromých, veřejných a průmyslových zdrojích vody a dokáže z ní beze změny jejích původních chemických vlastností odstraňovat vodní kámen. Během průtoku vody T-Sonikem OM, díky jeho geometrii a přiváděnému tlaku, dochází k vyvolání vysokofrekvenční mechanické oscilace, jež je základem pro tvorbu ultrazvuku.

T-SONIK OM MINI jednoduše našroubujete na vaší baterii.

Výhody:

  1. Odstraňuje vodní kámen - Vápenné a magneziové soli, vyskytující se ve vodě v rozličném množství, se při změnách teploty nebo tlaku vysrážejí do formy krystalů kalcitu. Krystaly kalcitu mají silné brusné vlastnosti a vytvářejí velmi kohezní vápenaté struktury (na základě chemického principu maximálního shlukování, co nejmenší prázdný prostor).Tak vzniká ničivý jev, který může poškodit přístroje a zařízení, a zvyšovat tak uživatelům provozní náklady. Vodní kámen se tak může vysrážet do krystalické formy aragonitu a vytvářet polymorfní, jehlovité a málo adhezivní struktury, které zůstanou volně ve vodě a jsou proudem vody snadno neseny.

  2. Snižuje povrchové napětí vody - Jak dokazují fyzikální zákony, vodu tvoří molekuly schopné se kombinovat a organizovat do uspořádaných, různě tvarovaných krystalů (harmonických geometrických forem vytvořených kapalně krystalickými strukturami). Jejich pravidelný geometrický tvar (jejich základním modulem je tetraedr) umožňuje vznik elektrodynamických jevů kvantového typu, které jsou nezbytné pro všechny žijící tvory. Faktory prostředí mohou potlačit nebo zvýraznit několik parametrů (teplotu, tlak, elektromagnetická pole), ale díky uspořádané molekulové struktuře (v níž molekuly konzistentně oscilují), vznikají zajímavé jevy – změny povrchového tlaku, intenzita rozpouštění, uchovávání energetických informací a jejich šíření bez rozptylu. Během průtoku vody zařízením T-Sonik OM  se mechanickými oscilacemi a ultrazvuky velké skupiny vodních molekul rozpadají do menších. Tento jev umožňuje vznik většího výměnného povrchu, a tudíž i vyšší rozpouštěcí sílu. Díky většímu počtu molekul dojde ke snížení viskozity kapaliny a současně ke snížení povrchového napětí vody. Zařízení T-Sonik OM redukuje minimálně z 50 % spotřebu tenzioaktivních látek a čisticích prostředků.

  3. Vodu dekontaminuje - Při průtoku vody aktivátorem se v kapalině šíří elastická vlna o přiměřené frekvenci a šířce (ultrazvuk) a dojde ke změnám kompresních a expanzních cyklů. Pokud je ultrazvuk dostatečně intenzivní, vytvoří expanzní cyklus v kapalině dutinu. Jakmile se dutina patřičně zvětší, není již schopna absorbovat účinně energii, bez které nedokáže sama sebe udržet. Kapalina, jež ji obklopuje, se vysráží a dutina se zhroutí do vlastního objemu. Imploze dutiny vytvoří díky chemickým a biologickým reakcím obvyklý substrát; antibakteriální účinnost je vázána na rozpad buněčné stěny, zapříčiněný účinkem ultrazvukové kavitace. Během průtoku vody zařízením T-Sonik OM se o 50–60 % neutralizují bakteriální kolonie. 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství a náhradní díly k láhvím na pití
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: